Wypełnianie i powiększanie ust

Wypełnianie i powiększanie ust

Wypełniacze z kwasem hialuronowym

Wypełniacze z kwasem hialuronowym – to bezinwazyjny sposób korekcji zmarszczek, modelowania konturów twarzy oraz zwiększania objętości ust charakteryzujący się wysoką efektywnością. Aplikowany kwas hialuronowy jest syntetycznym odpowiednikiem naturalnie występującego w naszym organizmie, którego głównym zadaniem jest wiązanie wody, dzięki czemu skóra utrzymuje odpowiednie nawilżenie, napięcie i elastyczność.

Wraz z upływem czasu cząsteczki kwasu hialuronowego ulegają degradacji, co powoduje starzenie się skóry. Aby odwrócić ten proces i odzyskać młody wygląd skóry medycyna estetyczna oferuje nam w pełni bezpieczny zabieg, którego efekty utrzymują się nawet do 12 miesięcy.

Różnorodność preparatów obecnych na rynku umożliwia stosowanie wypełniaczy w zależności od indywidualnych potrzeb, wieku, miejsca i rodzaju korekcji. Kwas hialuronowy zawarty w wypełniaczach ma postać krystalicznego żelu, którego cząstki różnią się rozmiarem w zależności od warstwy skóry, w który mają być wstrzyknięty. Po wprowadzeniu do skóry preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy, co pozwala uzyskać naturalny efekt wygładzenia zmarszczek, poprawy owalu twarzy lub korekcji konturu ust.

Umów swoją wizytę !