Filozofia Evi Medi Spa

Żaden dzień się nie powtórzy, nie odkładaj troski o siebie na jutro, bo to najbardziej zajęty dzień w roku. Zadbaj o siebie już dziś i ciesz się chwilą przyjemności żeby nigdy nie żałować utraconej młodości, blasku. Odwiedź Evi Medi SPA i zatrzymaj z nami wiatr czasu.

Doświadczenie, jakość i bezpieczeństwo

O Klinice Evi Medi Spa

19 lat doświadczenia, najwyższa jakość i bezpieczeństwo stosowanych procedur medycznych i kosmetyków, ciągle udoskonalany masaż, którego skuteczność potwierdziły setki pacjentów, śledzenie światowych nowości w dziedzinie medycyny estetycznej – to wszystko leży u podstaw naszego sukcesu.

Wszystko zaczęło się w kwietniu roku 2004 w Clarins Beauty Studio na Warszawskiej Ochocie. Od początku było dla nas jasne, że wysoki standard świadczonej usługi będzie dla nas najważniejszy. Pierwsze doświadczenia zdobywaliśmy z marką selektywną Clarins, dzięki której przekonaliśmy się o niewiarygodnej sile działania olejków eterycznych i specjalnych technik masażu.

W 2011 roku rozszerzeniu uległa formuła studia o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, i dermatologii. Wprowadziliśmy własną markę kosmetyków ekologicznych – evi Eco line. Studio otrzymało też nową nazwę Evi Medi SPA™.

Obok doświadczenia , jakość i bezpieczeństwo stosowanych zabiegów z wykorzystaniem sprawdzonego sprzętu i preparatów stanowią podstawę codziennego funkcjonowania Evi Medi SPA. Nasze podejście pozwala nam od wielu lat świadczyć najwyższej jakości, doceniane przez naszych pacjentów, usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii, i masażu.

Lokalizacja:

EVI MEDI SPA ™ mieści się w Warszawie na terenie nowoczesnego osiedla „Triton Park” przy ul. Grójeckiej 194. Osiedle jest złożone z czterech budynków, które łączy wewnętrzne patio. Dziedziniec tonie w zieleni, znajdują się tam dwa oczka wodne. W architekturze dominują motywy marynistyczne, można tu znaleźć stylowe okucia, surowe drewno i trapy. Przeszklone ściany w gabinetach kosmetycznych wychodzą na urokliwe patio.

Pielęgnacja kontrolowana

Co oznacza pielęgnacja kontrolowana w Evi Medi SPA?

Wszystkie oferowane zabiegi w Evi Medi SPA poprzedzone są konsultacją przeprowadzoną przez lekarza by zaproponować pacjentowi najskuteczniejszą terapię. W Evi Medi SPA wykonujemy szeroki zakres peelingów medycznych o różnym przeznaczeniu, zabiegi wolumetryczne z użyciem najbezpieczniejszych preparatów kwasu hialuronowego oraz zabiegi rewitalizacji skóry z wykorzystaniem najbardziej skutecznych preparatów w tym stymulatorów tkankowych których celem jest pobudzenie własnych działań regeneracyjnych skóry. Oferujemy liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykorzystującej posiadane przez nas lasery oraz inne urządzenia dedykowane nie tylko na zabiegi w obrębie twarzy, ale również na inne obszary ciała.

Pielęgnacja kontrolowana w Evi Medi SPA to również kompleksowe podejście do naszych pacjentów zgłaszających się z różnymi problemami dermatologicznymi. U nas skutecznie wyleczysz kolejny nawrót trądziku. Zaproponujemy Ci również codzienną pielęgnację skóry opartą na własnej linii kosmetyków ekologicznych Eco Evi Line by efekt leczenia a tym samym okres bez widocznych zmian na skórze utrzymywał się jak najdłużej.

Dlaczego Evi Medi Spa?

Dlaczego warto wybrać nasz gabinet?

W naszym gabinecie oferujemy zabiegi nieinwazyjne o bardzo dużej skuteczności. Efekty są widoczne nawet po jednej wizycie.

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej poprzedzone są indywidualną konsultacją, której celem jest wybranie optymalnej metody zapewniającej skuteczne usuniecie oznak starzenia lub niepożądanego defektu skóry. Procedury wykonywane są ambulatoryjnie.

Medycyna estetyczna u lekarza

Dlaczego zabieg z zakresu medycyny estetycznej warto wykonać u lekarza?

Lekarz posiada umiejętność wykonywania wstrzyknięć dożylnych, domięśniowych i podskórnych. Podawanie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej jest najbezpieczniejsze jeśli wykonuje go lekarz.

Toksyna botulinowa wydawana jest tylko na zamówienie lekarzom.

Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej są stosunkowo rzadkie, ale mimo wszystko mogą się zdarzyć. Jedynie lekarz może dokonać oceny stanu twojego zdrowia i zakwalifikować cię (lub nie) do zabiegu. Kosmetyczka nie zdiagnozuje ewentualnych chorób i nie powie ci, czy w twoim przypadku jest konieczne dodatkowe leczenie. Lekarz poinformuje cię o zagrożeniach i możliwych działaniach niepożądanych wynikających z zastosowania preparatu i odpowie na twoje pytania z zakresu medycyny. Pamiętaj, że tylko lekarz może zapewnić ci właściwe warunki podania preparatu, zminimalizować ryzyko powikłań, jak też właściwie zareagować na nietypową sytuację, np. gdyby wystąpiła u ciebie reakcja anafilaktyczną z powodu uczulenia na składniki preparatu. Brak natychmiastowej pomocy medycznej może być groźny dla twojego zdrowia.

Opinie naszych Klientów

Klienci o Evi Medi Spa

Kasia
Czytaj więcej
Evi Medi-Spa - bardzo dziękuję za dzisiejsze zabiegi, jak zwykle wykonane profesjonalnie i w przemiłej atmosferze. Odwiedzam to miejsce regularnie ze względu na wysoką jakość usług, naturalne produkty, świetną ofertę zabiegów oraz wiedzę na temat sposobów dbania o skórę, którą Panie chętnie się dzielą. Gorąco polecam!
Klaudia
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolona, miła atmosfera, Pani Wiktoria sympatyczna oraz uśmiechnięta tłumaczyła mi na czym polega zabieg wiec brawa za pełen profesjonalizm 👏🏻 Po za tym w lokalu czysto. W 100% polecam !
Iwona
Czytaj więcej
To spa tworzą ludzie z pasją, odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Dzisiejszy dzień otwarty nazwałabym dniem VIP Fantastyczna oferta zabiegów i kosmetyków tworzonych z naturalnych składników. Spa zdecydowanie na światowym poziomie!
Poprzedni
Następny
Sprawdź więcej opinii o naszej klinice: