Dermatologia estetyczna

Jeżeli poprzednie wizyty u dermatologa nie przyniosły oczekiwanego efektu, zapraszamy na konsultację dermatologiczną w Evi Medi Spa.

Dermatologia

Dermatologia w Klinice Evi Medi Spa

Jeżeli poprzednie wizyty u dermatologa nie przyniosły oczekiwanego efektu, zapraszamy na konsultację dermatologiczną w Evi Medi Spa. Nie obiecujemy natychmiastowych spektakularnych efektów następnego dnia, ale postaramy się pomóc i zaproponować optymalne leczenie z uwzględnieniem wszystkich indywidualnych uwarunkowań. Najważniejszym etapem naszej pielęgnacji kontrolowanej w Evi Medi SPA jest szczegółowy wywiad przeprowadzony z pacjentem. Nie obejmuje on tylko rozmowy z lekarzem dotyczącej aktualnego problemu, ale również pytania o pozornie niezwiązane ze skórą dolegliwości np. wyniki ostatnio przeprowadzonych badań laboratoryjnych, choroby współtowarzyszące, alergie pokarmowe czy przyjmowane leki które mogą mieć istotny wpływ na istniejące problemy dermatologiczne, ich przebieg a w końcowym etapie osiągnięty efekt leczniczy. Zakończeniem udanego leczenia jest kolejna konsultacja lekarska połączona z doborem odpowiednich kosmetyków zalecanych do stosowanych w codziennej pielęgnacji skóry, a których sami dobieramy składniki w 100% naturalne, bez konserwantów, minimalizujące ryzyko podrażnień oraz reakcji alergicznych – Eco Evi Line.

Zabiegi dermatologiczne

Gabinet dermatologiczny - Warszawa

W gabinecie dermatologicznym Evi Medi SPA nasi specjaliści dermatolodzy zaproponują każdemu pacjentowi kompleksową diagnostykę oraz indywidualne leczenie chorób skóry.

W przypadku chorób skóry przebiegających w sposób nietypowy pobieramy wycinki skórne do badania histopatologicznego.

Brodawki

Brodawki są nazywane również kurzajkami. Brodawka to najczęściej zmiana o podłożu wirusowym, która przyjmuje formę niewielkiej narośli na skórze. Brodawki są na ogół zmianami niebolesnymi a skóra wokół nich nie ulega stanom zapalnym. Jednak z punktu widzenia estetycznego brodawki są nieprzyjemną, szpecącą skazą na skórze.

Metody leczenia:

  • krioterapia,
  • elektrokoagulacja,
  • laserowe usuwanie zmian.

Blizny

Blizny na twarzy, powstałe po szwach i trądziku to ubytki sięgające do poziomu skóry właściwej i do jej dalszych warstw. Z reguły to niechciane pamiątki na twarzy. Łagodne uszkodzenia zwykle znikają, jednak niektóre są trudniejsze do usunięcia. Jakie podjąć działania, aby skutecznie pozbyć się tych nieestetycznych zmian?

Metody leczenia:

  • mezoterapia igłowa,
  • laserowe usuwanie zmian skórnych
  • resurfacing

Trądzik

Trądzik to jedna z najczęstszych chorób skóry. Potrafi przebiegać w różny sposób, czasami łagodnie w postaci zmian zaskórnikowych i niewielu zmian zapalnych, a czasami ma postać np. trądziku ropowiczego. W zależności od jego rodzaju konieczna jest odpowiednio dobrana pielęgnacja i leczenie.

Metody leczenia:

  • leczenie farmakologiczne,
  • peelingi medyczne,
  • laserowe usuwanie zmian.