Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna oferuje nam porady i zabiegi widocznie poprawiające stan i kondycję skóry. Proces starzenia jest nieodwracalny, jednak możemy zminimalizować, a nawet zapobiec pewnym jego skutkom.

Medycyna estetyczna

Czym zajmuje się medycyna estetyczna Evi Medi Spa?

Medycyna estetyczna jest najskuteczniejszą metodą w walce z upływającym czasem widocznym na naszej skórze. Obok szeroko rozumianego zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej należy do najistotniejszych elementów popularnego stylu życia określanego jako anti aging. W Evi Medi SPA w zależności od oczekiwań oraz predyspozycji pacjenta wykonujemy zabiegi poprawiające jakość i wygląd skóry, liftingujące, spłycające zmarszczki. Do tego typu zabiegów należą: mezoterapia igłowa z użyciem stymulatorów tkankowych, zabiegi przeciwzmarszczkowe z użyciem toksyny botulinowej oraz zabiegi polegające na modelowaniu i poprawie owalu twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego. Obok zabiegów suplementacji w których uzupełniamy istotne dla regeneracji skóry składniki istotne są również zabiegi stymulujące własne możliwości regeneracyjne samej skóry, które z biegiem lat ulegają osłabieniu. Należy wymienić tutaj zabiegi laserowe, radiofrekwencję karboksyterapię oraz silnie działające naturalne stymulatory tkankowe jak osocze bogato płytkowe czy polinukleotydy. Propozycja zabiegowa Evi Medi SPA z zakresu medycyny estetycznej to kilkadziesiąt sprawdzonych procedur, które cechuje dbałość o bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz stosowanie jedynie procedur spełniających najwyższe standardy medyczne.
Zabiegi dermatologiczne

Gabinet dermatologiczny - Warszawa

Odwiedź nas, a nasi lekarze zaproponują Ci optymalny zindywidualizowany zabieg.

Zajmujemy się również leczeniem chorób dermatologicznych, takich jak: brodawki, trądzik.

Brodawki

Brodawki są nazywane również kurzajkami. Brodawka to najczęściej zmiana o podłożu wirusowym, która przyjmuje formę niewielkiej narośli na skórze. Brodawki są na ogół zmianami niebolesnymi a skóra wokół nich nie ulega stanom zapalnym. Jednak z punktu widzenia estetycznego brodawki są nieprzyjemną, szpecącą skazą na skórze.

Metody leczenia:

  • krioterapia,
  • elektrokoagulacja,
  • laserowe usuwanie zmian.

Blizny

Blizny na twarzy, powstałe po szwach i trądziku to ubytki sięgające do poziomu skóry właściwej i do jej dalszych warstw. Z reguły to niechciane pamiątki na twarzy. Łagodne uszkodzenia zwykle znikają, jednak niektóre są trudniejsze do usunięcia. Jakie podjąć działania, aby skutecznie pozbyć się tych nieestetycznych zmian?

Metody leczenia:

  • mezoterapia igłowa,
  • laserowe usuwanie zmian skórnych
  • resurfacing

Trądzik

Trądzik to jedna z najczęstszych chorób skóry. Potrafi przebiegać w różny sposób, czasami łagodnie w postaci zmian zaskórnikowych i niewielu zmian zapalnych, a czasami ma postać np. trądziku ropowiczego. W zależności od jego rodzaju konieczna jest odpowiednio dobrana pielęgnacja i leczenie.

Metody leczenia:

  • leczenie farmakologiczne,
  • peelingi medyczne,
  • laserowe usuwanie zmian.