Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Co daje zabieg Mezoterapi igłowej?

Mezoterapia igłowa to jeden z najbardziej znanych, lubianych I bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej. To zabieg przeciwstarzeniowy i regeneracyjny. Działa odmładzająco, zalicza się do profilaktyki anti-aging.

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem, który działa na poprawę kondycji skóry. W widoczny sposób poprawia jakość skóry, głęboko nawilża, poprawia jędrność, odżywia, regeneruje, poprawia koloryt, niweluje efekty ‘zmęczonej skóry’. Sprawia, że skóra staje się odmłodzona, nawilżona, poprawia się elastyczność i napięcie skóry, widoczny jest efekt liftingu skóry. Skóra wygląda młodo, zdrowo i promiennie.

Regularnie wykonywane zabiegi mezoterapii igłowej opóźniają procesy starzenia skóry.

Nowoczesna mezoterapia igłowa przy użyciu Vital Injector zapewnia wyjątkowy komfort zabiegu. Bez grudek, bez bólu, bez siniaczków.

Mezoterapia jest dobra na wszystko. Z pomocą mezoterapi możemy walczyć z wieloma problemami – zmarszczkami, rozstępami czy cellulitem.

Mezoterapia igłowa

Fakty i mity mezoterapi igłowej

FAKT – Mezoterapia jest dobra na wszystko

Z pomocą mezoterapi możemy walczyć z wieloma problemami – zmarszczkami, rozstępami czy cellulitem. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji naszego doświadczonego lekarza medycyny estetycznej.

FAKT – Może działać jak wypełniacz

Taki efekt daje mezoterapia Hydrobalans. – Sprawdzi się idealnie, gdy chcesz delikatnie napiąć skórę na policzkach, linii żuchwy i pod oczami, ale bez sztucznego efektu, jaki często daje wypełniacz. Gęstszy kwas hialuronowy wstrzykuje się wówczas głębiej. Można ostrzyknąć nim całą skórę albo wprowadzić liniowo, od ust w stronę skroni. Tak odmładzamy też dekolt i szyję.

MIT – daje niewiele więcej niż dobry krem

Podczas mezoterapi kwas hialuronowy jest wstrzykiwany bezpośrednio w skórę. Chłonie wtedy wodę i sprawia, że twarz jest supernawilżona. Kremy pozostają tylko na jej powierzchni, nie dają tak spektakularnych efektów. W zależności od rodzaju koktajlu, może zdziałać znacznie więcej np: Mezoterapia z aminokwasami zwalcza drobne zmarszczki, a z peptydami i aminokwasami bardzo dobrze rozświetla i odtruwa skórę. Silnie nawilżającą, np. z kwasem hialuronowym i glicerolem możemy opóźnić powstawanie zmarszczek wokół oczu czy ust.

MIT - Najlepiej działa przed 30

Oczywiście im wcześniej ją zaczniesz, tym lepiej, bo fantastycznie opóźnia proces starzenia i powstawanie zmarszczek. U 30-latek mezoterapia świetnie się sprawdza w okolicy oczu, która starzeje się najszybciej. Serią zabiegów możemy nawet wygładzić kurze łapki. Z kolei u 40- i 50-latek doskonale poprawia jakość skóry. Nawilża ją, zagęszcza, napina.

MIT - Jak zrobisz raz, musisz robić już zawsze

Możesz przerwać w każdej chwili, a skóra i tak będzie wyglądała lepiej niż przed rozpoczęciem mezoterapii. Ale czy warto? Regularne ostrzykiwanie kwasem hialuronowym i składnikami odżywczymi cofa czas. Wiele pacjentek, które systematycznie przychodzą na mezoterapię często nie potrzebują już innych zabiegów. Ich skóra po prostu wolniej się starzeje i wciąż wygląda tak samo dobrze. Najlepiej zacznij od serii trzech, zabiegów. Potem co trzy miesiące zrób jednorazową powtórkę lub po pół roku całą serię.