Laserowe zabiegi odmładzające

Laserowe zabiegi odmładzające

Laserowe odmładzanie

Laser CO2

Laser frakcyjny CO2 stanowi nowoczesną metodę odmładzania skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji charakterystycznej dla zabiegów chirurgicznych. Jego działanie można, bez wahania, przyrównać do jakości drobnych zabiegów chirurgicznych.

Jakie efekty daje laser CO2

Przy jego pomocy możliwe jest napięcie skóry, zmniejszenie drobnych zmarszczek, wygładzenie bruzd, korekcja blizn potrądzikowych, a także poprawa kolorytu skóry.

Jak działa laser CO2

Technologia wykorzystywana przez laser frakcyjny polega na wytwarzaniu w skórze właściwej niewielkich, kontrolowanych uszkodzeń, co pozwala na objęcie zabiegiem tylko wybranych obszarów. W wyniku promieniowania lasera następuje odparowanie i koagulacja tkanek w leczonym obszarze. Energia cieplna dostarczana w głąb skóry aktywuje procesy: gojenia i wspomaga tworzenie kolagenu.

 

Laserowe odmładzanie

Kiedy warto poddać się zabiegowi laserem frakcyjnym CO2?

Jest to zabieg szczególnie polecany dla osób powyżej 30 roku życia, aby stymulować naturalne procesy odnowy skóry. Twarz staje się po nim jędrniejsza, gładsza, bardziej napięta. Zredukowane zostają blizny, bruzdy oraz nierówności w kolorycie. Po jednym zabiegu widać rewelacyjne efekty, a po serii zabiegów skóra zostaje praktycznie w całości przebudowana. Zauważalny jest efekt liftingu i odmłodzenia.

Laser frakcyjny CO jest też idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z problemem blizn potrądzikowych. Już jeden zabieg może skorygować widoczność i głębokość blizn. Często jednak potrzebne są 2 lub 3 zabiegi, aby wzmocnić efekt i wyrównać fakturę oraz koloryt skóry po przebytym trądziku.

Czy laser frakcyjny CO2 można stosować miejscowo?

Czy laser frakcyjny CO można stosować miejscowo?
Większość zabiegów obejmuje całą twarz, aby globalnie przeciwdziałać danemu problemowi. Możliwe jest natomiast poddanie zabiegowi jedynie fragmentu ciała np. z blizną po wypadku.

Umów swoją wizytę !