Masaż gorącą świecą

Masaż gorącą świecą

Zapraszamy na wyjątkowy masaż gorącą świecą.

Nasze świece składają się wyłącznie z naturalnych składników: biozgodnego wosku sojowego, pszczelego, masła kakaowego oraz shea i olejów makadamia i wiesiołka.

Autorski skład świec do masażu oraz wyjątkowa kompozycja zapachowa ( wiosenny poranek, babie lato, ziołowy ogród, ciepły zimowy sen itd..) sprawiają, że zabieg ten jest wyjątkowy.

Mieszanka po podgrzaniu rozpuszcza się i zmienia w aromatyczny i ciepły olejowy balsam. Masaż świecą aromatyczną to zabieg łączący w sobie zalety masażu relaksacyjnego, aromaterapii i leczenia ciepłem. Ciepło świecy rozgrzewa tkanki, rozluźnia napięcie mięśniowe i działa przeciwbólowo. Olejek ze świecy pielęgnuje skórę i pomaga odbudować jej naturalną barierę ochronną. Masaż pobudza krążenie, poprawia napięcie skóry i wspomaga walkę z cellulitem. Po zabiegu skóra jest ujędrniona, dogłębnie nawilżona i jedwabiście gładka.

Bezpieczeństwo – Świece do masażu wykonane są w 100% z naturalnych składników – maseł i olejków roślinnych, wosku pszczelego, olejków zapachowych. Ich temperatura topnienia wynosi ok. 40-50 stopni Celsjusza, a więc jest niewiele wyższa od temperatury ludzkiego ciała. Dzięki temu olejki ze świecy zapachowej nie wywołują poparzeń, a jedynie przyjemnie rozgrzewają skórę

Jeśli Twoje ciało jest napięte, czujesz się zmęczona, Twoja skóra jest przesuszona lub po prostu jesień Cię przygnębia, przyjdź na masaż świecą.

Masaż na mieszance naturalnych wosków , maseł i olejów daje spektakularne rezultaty:

  • nawilżenie skóry
  • odżywienie i rozświetlenia skóry
  • zmiękczenie twardej skóry
  • nadanie połysku skórze
  • wygładzenie skóry