Masaż autorski RASAYANA

Masaż autorski RASAYANA

Masaż RASAYANA

Masaż RASAYANA to holistyczna pielęgnacja i profilaktyka zdrowia w jednym zabiegu.

Pielęgnacja holistyczna respektuje harmonię energetyczną i emocjonalną. Masaż to najstarsza profilaktyka pro zdrowotna- jego celem jest podtrzymywanie dobrego stanu zdrowia.

Jedną z ośmiu dziedzin ajurwedy zajmujących się właśnie pielęgnowaniem zdrowia jest Rasayana. Jest to terapia, na którą składają się wszelkie zabiegi wspomagające system immunologiczny, regenerujące organizm, a przede wszystkim zachowujące młodość i witalność. Jednak Rasayana to nie tylko dbanie o stronę fizyczną. W terapii tej bardzo ważne jest uzyskanie równowagi psychicznej, wewnętrznego spokoju, pozbycie się stresu i negatywnych emocji. Jest to sposób na jednocześnie fizyczną i mentalną równowagę, można powiedzieć- profilaktyka, która ma na celu ustrzec organizm przed wszelkimi dolegliwościami i usprawnić jego funkcjonowanie.

Wszystkie kosmetyki, które zostaną użyte podczas tego zabiegu są wolne od pochodnych ropy naftowej, formalin, syntetycznych zapachów, chemicznych barwników i nie były testowane na zwierzętach.