Nasz zespół

Żaden dzień się nie powtórzy, nie odkładaj troski o siebie na jutro, bo to najbardziej zajęty dzień w roku. Zadbaj o siebie już dziś i ciesz się chwilą przyjemności żeby nigdy nie żałować utraconej młodości, blasku. Odwiedź Evi Medi SPA i zatrzymaj z nami wiatr czasu.

Nasi lekarze

Poznaj zespół naszych profesjonalistów

W naszej Klinice pracują doświadczeni i profesjonalni lekarze

Poznaj nasz zespół
evi medi spa 12

Dr Jacek Stawicki

Lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Oddziału Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Od 1997 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską.

Od roku, 2011 czyli powstania Evi Medi Spa opiekuje się częścią medyczną naszego Spa koordynując pracę lekarzy specjalistów.

W medycynie estetycznej jego głównym kierunkiem zainteresowań są nowoczesne techniki i metody ( w tym techniki laserowe ) pozwalające na odzyskanie młodego wyglądu skóry twarzy.

Biorąc systematyczny udział w konferencjach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging nieustająco doskonali swoje praktyczne umiejętności zawodowe.

W chwilach wolnych jak tylko pozwalają mu na to obowiązki służbowe zajmuje się wędkarstwem muchowym, którego jest pasjonatem.

Dr Monika Rogala

Dermatolog

Ukończyła II Wydział Lekarski z Oddziałem Anglojęzycznym Akademii Medycznej w Lublinie w roku 2007.

Pani Doktor jako Młodszy Asystent pracuje w Klinice Dermatologii Wojskowej Instytutu Medycznego WIM CSK MON w Warszawie oraz Poliklinice CSK MSWiA. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, gdzie ma możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w zakresie medycyny estetycznej. Pani Doktor zajmuje się dermatologią estetyczną z użyciem toksyny botulinowej, substancji wypełniających, laseroterapią, mezoterapią, lipolizą, peelingami chemicznymi.

W chwilach wolnych uprawia wspinaczke wysokogórska, interesuje się również żeglarstwem.

Kuracja antycelulitowa

Skuteczna recepta na każdą dolegliwość

W kuracji antycellulitowej proponujemy naszym pacjentkom endermologię wykonywaną przez kosmetyczkę oraz mezoterapię igłową wykonywaną przez lekarza medycyny estetycznej.

Skąd więc pomysł na gabinet ginekologiczny w Evi Medi Spa?

Filozofią przyświecającą nam przy realizacji EVI MEDI SPA była harmonia i równowaga energii ZEN. Fundamentem tej filozofii jest nierozerwalność związku między ciałem i umysłem. Intymne zdrowie kobiety ma wpływ na samopoczucie i jakość naszego życia. Szczególną troską otaczamy kobiety spodziewające się dziecka. Dla nich przygotowaliśmy nie tylko specjalne pakiety medyczne, ale i zabiegi kosmetyczne „Błogie początki” zarówno na twarz, jak i na ciało (więcej na stronie „ciąża”)

Oferując pełną opiekę dla kobiet w każdym okresie jej życia, łączymy tradycyjną medycynę i odprężające zabiegi SPA.

Endokrynologia

Endokrynolog

Często jednak przyczyną niechcianych zmian skórnych są zaburzenia układu hormonalnego lub niewłaściwa dieta, tryb życia. Dlatego nasze usługi wzbogaciliśmy o konsultacje endokrynologiczne.

Konsultacja endokrynologiczna zalecana jest nie tylko w przypadku stwierdzenia niedoborów, zbyt dużego stężenia hormonów w badaniach diagnostycznych. Gdy obserwujesz zmiany wagi ciała, jeżeli kolejna dieta nie przyniosła rezultatu, masz uczucie suchej skóry z tendencją do łuszczenia się, to sygnał, który powinien skłonić Cię do wizyty u endokrynologa. Niepokojące zwiększenie wypadania włosów może być również efektem zaburzenia gospodarki hormonalnej.

Dermatologia

Dermatolog

Jeżeli wizyty u dermatologia nie możesz zaliczyć do przyjemnych, to spróbuj terapii w Medi –Spa.

Zabiegi dermatologiczne kojarzone są z pielęgnacją wykonywaną przez wykwalifikowane kosmetyczki.Czy to oznacza, że w gabinetach Medi-SPA zabiegi kosmetyczne są stuprocentowo bezpieczne i odpowiednio dobrane dla osób po leczeniu dermatologicznym? Tak, dzięki współdziałaniu lekarza i kosmetyczki, regularnym szkoleniom i doborze kosmetyków najlepszych producentów opierających się na naturalnych metodach aromaterapii, nie zawierających konserwantów, barwników, składników zapachowych. To minimalizuje ryzyko podrażnień i reakcji alergicznych na skórze. Gwarantuje to również dobry wywiad przeprowadzony z pacjentem przez lekarza. Szczegółowo zapoznaje się on z przebiegiem dotychczasowego leczeniem, wypytuje nawet o pozornie niezwiązane ze skórą dolegliwości np. czynność tarczycy, alergie pokarmowe, które mogą mieć istotne wpływ na efekt zabiegu.

Co to jest Medi Spa

Medi Spa

Znamy już spa miejskie, egzotyczne i ekologiczne. Pora na nowy kierunek – MEDI SPA.

Medi Spa to skuteczne połączenie medycyny i zabiegów SPA

Gdy kilka lat temu zaczęły powstawać Medi Spa były to właściwie małe kliniki chirurgii plastycznej położone kilka kilometrów za miastem. Jechało się tam w celu wykonania inwazyjnych zabiegów medycznych, typu : lifting, chirurgiczna liposukcja czy powiększanie biustu. Szybki rozwój medycyny i najnowszych technologii pozwolił na wprowadzenie zabiegów nieinwazyjnych, które dają podobne efekty, a to umożliwiło stworzenie nowej jakości – Medi SPA.

Pielęgnacja kontrolowana

Pielęgnacja kontrolowana

Przygoda w naszym Medi SPA zaczyna się od konsultacji dermatologicznej. Wnikliwe badanie lekarza pomoże ustalić najskuteczniejszą terapię. W naszym Medi Spa w Warszawie można poddać się odmładzającemu pilingowi medycznemu, wypełnieniu z użyciem kwasu hialuronowego, korekcji zmarszczek, modelowaniu ust i rewitalizacji skóry za pomocą mezoterapii igłowej wykonywanej przez lekarza. Można wyleczyć trądzik, a potem kontynuować pielęgnację, by efekt długo się utrzymywał. Wszystko pod kontrolą dermatologa. Połączenie pracy lekarzy dermatologów wraz z zespołem kosmetologów, to skuteczny duet zapewniający uzyskanie efektu w najkrótszym czasie przy jednoczesnym wspomaganiu, zabiegami kosmetycznymi, naturalnej odnowy komórkowej, co skraca czas pełnej rewitalizacji.